Dlaczego warto jeździć autem elektrycznym

Dlaczego warto jeździć samochodem elektrycznym?

  • Są tańsze w eksploatacji. Nie będziesz musiał wydawać pieniędzy na gaz lub zmiany oleju. Plus, ładowanie samochodu trwa tylko kilka godzin w domu lub pracy i kosztuje około 1 USD dziennie lub nawet mniej, jeśli używasz energii słonecznej.
  • Są tańsze w zakupie. Koszt paliwa dla pojazdu elektrycznego lub hybrydowego może być do 80% niższy niż to, co zapłacisz za benzynę, dzięki czemu łatwiej dla Ciebie (i Twojego portfela), jeśli nie chcesz mieć do czynienia z drogimi tankowaniami co tydzień!
  • Są lepsze dla środowiska! Zgadza się: jazda na prąd zamiast na benzynę oznacza, że do naszej atmosfery dostaje się mniej gazów cieplarnianych, co oznacza ogólnie czystszą jakość powietrza i lepsze wyniki zdrowotne dla każdego, kto mieszka w Singapurze… w tym dla Ciebie!

Czy warto kupić auto Tesla?

Tesla to bardzo drogi samochód.

Tesla jest bardzo dobrym samochodem.

Tesla to bardzo szybki samochód.

Tesla to bardzo bezpieczny samochód.

Podczas gdy inne samochody częściej się psują i wymagają konserwacji, pojazdy Tesla są zaprojektowane tak, aby działały przez lata bez potrzeby jakiejkolwiek obsługi (poza normalnym zużyciem). To może zaoszczędzić Ci tysiące dolarów w całym okresie eksploatacji pojazdu! Oznacza to również, że gdy przyjdzie czas na konserwację, części są niedrogie, ponieważ nie trzeba ich wymieniać tak często, jak w przypadku innych samochodów dostępnych obecnie na rynku – i zazwyczaj trwają dłużej niż te z innych firm, ponieważ nie są wykonane z tanich materiałów, takich jak plastik zamiast elementów metalowych, jak Ford używa w swoich nowszych modelach; oznacza to mniejsze zużycie w czasie, co również pozwala zaoszczędzić pieniądze! Niektórzy ludzie uważają, że pojazdy elektryczne nie są warte zakupu, ale nie zgadzamy się z tym: te samochody elektryczne zdecydowanie kosztują mniej pieniędzy w czasie w porównaniu do tych zasilanych benzyną, więc nie ma powodu, aby nie kupić jednego teraz!”